Parfémy a produkty,

osobně od Tary

E-shop:

AFRODITÉ – ženský parfém

Více informací o parfému:

100% přírodní parfém z esenciálních olejů na podporu sebelásky a ženského cyklu

Rozkvět, sebeláska, péče, sebeúcta, harmonizace ženského hormonálního systému.

Prošla jsem vyprahlou pouští, zažila vzestupy i pády do temnoty, intenzivní lekce života mě stále udržovaly v pohybu.

Pak přišlo rozhodnutí, že již nepotřebuji intenzivní lekce, ale chci radost, souznění, lehkost a chci si opět začít hrát.

Vystoupala jsem do nebes a zanořila se do jádra Země.

Tam se znovuzrodila moje bytost, za velkých porodních bolestí, provázených zemětřesením, které odneslo vše, co nesloužilo mému nejvyššímu dobru.

Nyní je čas k odpočinku a regeneraci. Je čas dopřát si péči, lásku, vzdát úctu své cestě a své ženské esenci.

Je čas se hýčkat a s láskou pečovat o svou vnitřní ženu i dítě.

K tomu přichází průvodkyně s kouzelnou mocí bohyně Afrodité.

Původně vznikla jako můj osobní lék na podporu ženské esence. Vybrala jsem všechny bylinky, které léčí hormonální systém a ženské orgány.

Uklidňující, vtahující do nitra, pečující a laskavé bylinky, které tak krásně voněly, že je chtěly i ostatní ženy.

Tak vznikly mé parfémy, které přicházejí ve vizích a pravidelně dávají péči, o kterou volá tělo i duše.

Jsou něžné, laskavé a bezpodmínečně dávající, jako ženské srdce.

Složení: šalvěj, cypřiš, levandule, řebříček, růže, cedr, růžové dřevo, styrax, palmarosa, geránie, citrusy… vše 100% čisté esenciální oleje nabíjené v dřevěné pyramidě a namíchané s láskou.

Obsah lahvičky s kuličkou – 10 ml.

Cena zahrnuje i poštovné.

ŠAMANKA – OCHRANNÝ PARFÉM

Více informací o parfému:

Šamanka přišla jako mocná léčitelka, vědma a vizionářka, která si je plně vědomá své síly a svých schopností a umí je vědomě používat.

Posiluje sebevědomí a imunitní systém, působí jako přirozená ochrana proti vnějším negativním vlivům, ale také pomáhá překonávat vlastní negativní stavy mysli a udržuje vědomí bdělé a ukotvené ve vlastním středu.

Šamanka je pevná ve svém záměru a nese vizi nového světa.

Nenechá svou energii rozptylovat ani s ní plýtvat na neužitečné věci, je tvořivá a nekompromisní vůči všem a všemu, co neslouží nejvyššímu dobru.

Šamanka je žena- bojovnice světla, která zvítězila nad vlastní temnotou.

Přesto však v sobě nese vzpomínky na bolest z minulosti, díky které rozvinula hluboký soucit sama se sebou i k ostatním bytostem.

Rozpoznala svou pravou podstatu a ta jí poskytuje přirozenou ochranu a umožňuje tvořit nové světy v souladu s jejím vyšším záměrem.

Šamanka je cesta i cíl, je to léčitelka s neochvějnou vůlí, záměrem uzdravovat a transformovat vše, co není v souladu s jejím pravým bytím.

Posiluje imunitní systém, vědomí pravé sebehodnoty, nese vize a rozhodnost, posiluje pevnost záměru neuhnout ze své cesty.

Zároveň umožňuje pouštět vše staré a nefunkční, protože si je vědomá toho, že když odpustí a propustí, pak umožňuje sama sobě stvořit lepší budoucnost.

Parfém obsahuje 100% přírodní esenciální oleje, nabíjené v dřevěné pyramidě, připravované s laskavým záměrem Boží přítomnosti pro dobro všech bytostí.

Složení: šalvěj, kadidlo, dobromysl, levandule, myrha, vavřín, cedr, jasmín, palo santo, palmarosa, geránie, majoránka, růžové dřevo, cypřiš, citrusy, styrax.

Obsah lahvičky s kuličkou – 10 ml.

Cena zahrnuje poštovné i balné = doručení až na vaši adresu uvedenou v objednávce.

MARIE MAGDALÉNA – esenciální parfém

Více informací o parfému:

Svatý Grál

Moc přítomného okamžiku, tak by se dal nazvat záměr božího tvoření v nejsilnějších energiích roku, a to v době slunovratu a rovnodennosti.

Vy sami si také můžete do esenciální směsi vložit vlastní záměr a potom s ní v následujícím období pracovat.

Jsou vybrány esence té nejvyšší kvality, jako je růže, kadidlo, myrha, vavřín, jalovec, šalvěj, cedr, cypřiš, řebříček, pačuli, geránie, citron, bazalka, palmarosa, vratič (ten pouze v minimálním množství).

Proč Marie Magdaléna?

Protože je to žena, která nese archetyp každé ženy, jejíž světlo bylo tak mocné, že její pověst musela být v očích nevědomých zastíněna hříchem, aby dokázali ustát její sílu.

Teprve s novým věkem přichází nové uvědomění o tom, že vina byla jen snem člověka, který zapomněl na Boha v sobě.

Marie Magdaléna je archetypem nové, svobodné, milující, nespoutané ženy, která za všech okolností následuje cestu vlastního srdce.

Ač se zdá, že některým její cesta není vhod, ona kráčí v pokoře a s hlubokou odevzdaností až do konce své cesty oddaná Duchu, a proto se stává první apoštolkou a zvěstovatelkou Kristova zmrtvýchvstání.

Stejně tak nyní máme tu čest stát na prahu Nového věku.

Nový restart, nová cesta, nová bytost.

Obsah lahvičky s kuličkou – 10 ml.

Cena zahrnuje i poštovné.

KRÁLOVNA NOCI – jasmínový parfém

Více informací o parfému:

V noci přišla vize a s ní nová směs rostlinných průvodců, tentokrát nazvaný Královna Noci, podle označení květů jasmínu ve starověké Indii.

Květy jasmínu mají bílou barvu a protože jsem v poslední době zaznamenala příliv vln bílého světla, které nás bude provázet i během následujících období, ukázal se mi jasmín jako ekvivalent a rezonanční průvodce touto vibrací.

Jasmín byl zobrazován na hrotu šípu hinduistického boha lásky Kama.

Svými účinky uvolňuje a podporuje energii čchi srdce, zklidňuje nervy, snímá napětí a povznáší mysl.

Odstraňuje depresivní vzorce a přesvědčení o vlastní nedostatečnosti a méněcennosti a pomáhá vést naše vědomí k záměru duše v souladu s vyšším já.

Pro tuto směs terapeutických esenciálních olejů jsem opět vybrala záměr směřování vědomí k bezpodmínečné lásce, rozpomenutí se na vyšší smysl naší existence a naplnění záměru duše.

Jasmín je převažující složkou, doplněnou o pryskyřice a orientální kořeněné vůně, je však vyvážený notnou dávkou citrusů, aby vůně parfému obsahovala barevnou škálu květinových vůní a působil jak hluboce, tak zároveň svěže.

Dalšími složkami jsou šalvěj, levandule a řebříček, které pomáhají navodit rovnováhu v našem hormonálním systému a svou vibrací zjemňují, uklidňují a podporují naši ženskou citlivou stránku duše.

Jasmín, kadidlo, myrha a levandule jsou doslova antidepresiva.

Palo santo (svaté dřevo), styrax a gurjum balzam jsou léčivé pryskyřice s antioxidačními účinky,

myrha cedr a kadidlo patří k posvátným bylinám, spojující naše vědomí s duchem.

Palmarosa napomáhá zpracovávat strach z opuštění a spolu s růžovým dřevem a geránií pomáhají uvolnit nervové napětí, působí jako antidepresiva a očišťují náš systém od zahlcujících myšlenek.

Jasmín a skořice se používají jako přírodní afrodiziakum, na jemných úrovních pomáhají obnovovat hlubší kontakt mezi fyzickým tělem a vědomím, což nás opět vede k tématu láskyplného přijetí svého těla a pocitu dostatečnosti a vlastní hodnoty.

Obsah lahvičky s kuličkou – 10 ml.

Cena zahrnuje i poštovné.

ZLATÁ RŮŽE

Více informací o parfému:

“ANO životu, ANO sobě, ANO božskému”

Představ si, že ležíš na rozkvetlé louce plné barevných květů, v uších ti zní zpěv ptáků a bzukot včel, šum nedalekého potůčku a smích dovádějícíh dětí, tvá kůže je prohřátá jarním sluncem a tvé oči se setkají s laskavým pohledem milovaného člověka. 

Tvým tělem procházejí vlny vděčnosti, cítíš radost z hloubky srdce a v duchu objímáš celý svět. 

Můžeš se odevzdat životu s důvěrou a tvá duše tě nese vstříc uskutečnění tvých darů. 

Každá výzva v životě je zrnkem moudrosti na cestě k nejvyšší realizaci. 

Podporován Milostí tvoříš svůj svět v souladu s božskou podstatou. 

To je poselstvím esence Zlaté růže. 

Ať slouží nejvyššímu dobru. 

Složení: růže stolistá, růže bílá, růže damacénská, neroli, vanilka, šalvěj, cedr himalájský, myrha, kadidlo, vavřín, 

palmarosa, geránie, rozmarýn, růžové dřevo, styrax, mandarinka, cypřiš, pačuli, skořice, mandlový olej. 

Obsah lahvičky: 10ml 

V ceně je zahrnuto poštovné a balné. 

ISIS – Parfém Matky Země

Více informací o parfému:

ISIS je největší egyptskou bohyní, matkou všech bytostí, bohyně ženství, mateřství, přírody, okultních věd i ochránkyně mrtvých. 

Složení parfému nese kódy pro rozpomenutí na náš původ a prastarou odvěkou moudrost, napojení na své tělo a buněčnou paměť, napojení na schopnosti jemnohmotné komunikace s přírodou a vším stvořením. 

Pomáhá ukotvit naše jemnohmotné vědomí v těle a přijímat a propouštět své pocity a emoce v souladu s naší přirozenou podstatou. 

Kadidlo přináší vize a otevírá naši intuici a spojení s duchem.
Myrha, palo santo, pačule a styrax jsou voňavé, zemité pryskyřice, které svým sladkým balzámovým tónem pohladí duši, přinášejí pocit spojení s Matkou Zemí, bezpečí, pevnost, stabilitu, hojnost a probouzejí tělesné smysly a vášeň.
Jasmín a levandule jsou lékem pro hluboká zranění v oblasti srdce a emocí a jejich vůně a účinky přinášejí emoční stabilitu a klid.
Šalvěj a cedr pak uvolňují stagnující energii v těle, odstraňují únavu a navracejí přirozenou vitalitu a rovnováhu v těle.
Složení, název i použití parfémku mi přišlo přes vizi a jeho posláním je pomoci ukotvit vysoké frekvence v těle, otevřít se světlu a pomoci svému vědomí plně se vtělit do hmoty a lépe se vypořádat s každodenní realitou.
Při kontaktu s pokožkou esence pronikají do 20 minut až do jádra každé naší buňky, kde působí jako spojnice mezi našimi jemnohmotnými těly a tělem fyzickým.
Naše duše tak má možnost propojovat naši vědomou a nevědomou část, protože čich je silně vázán na paměť kolektivního nevědomí.
Vůně vzácných léčivých esencí tak probouzí naši podstatu a otevírají buněčnou paměť tak, že čistí naše těla od nepotřebných informací a přivádí nás ke kořenům ve spojení s přírodou a našim skutečným já.

POKOJNÝ BOJOVNÍK – esenciální parfém pro muže

Více informací o parfému:

POKOJNÝ BOJOVNÍK – esenciální parfém pro muže

Tento parfém vzniká z úcty k mužům, jenž mají odvahu setkat se se svým vnitřním světem a vydávají se na cestu pokojného bojovníka.

Jeho vlastnostmi jsou jasná mysl, otevřené srdce, vnitřní klid, sebedůvěra, odvaha a oddanost vyššímu vedení.

Ten, který opouští iluze o svém starém já a přeludech ve formách vnějšího světa a vydává se na dobrodružnou cestu za voláním vlastního srdce.

Jeho esenciální průvodci jsou mu oporou na cestě za naplněním jeho záměrů, vizí a tužeb.

Podpoří jeho sebevědomí a stabilitu, dodají mu odvahu čelit každodenním výzvám.

Přinesou mu větší jasnost pro jeho vize a sílu pro jejich uskutečnění.

Dodají energii tělu a zklidní jeho myšlenky po namáhavé fyzické nebo mentální aktivitě.

Umožní mu lépe se ukotvit v srdci a těle a nasměřovat pozornost na to, co je v souladu s jeho vyšším vedením.

Složení: cedr, řebříček, kadidlo, jasmín, levandule, růžové dřevo, vavřín, myrha, jalovec, zázvor, styrax, dobromysl, bazalka, smil, skořice, citron, cypřiš, pomeranč.

10 ml přírodních esenciálních olejů v lahvičce s kuličkou.

Cena je 1000 Kč včetně poštovného.

LEDVINOVÝ BALZÁM

Více informací o balzámu:

LEDVINOVÝ BALZÁM pro vztahy i tělo.

Obsahuje vysoce koncentrované účinné esenciální oleje jako je cedr, jalovec, zázvor a skořice.

Prohřívá oblast zad a uvolňuje stagnující energie v těle.

Dá se použít i na ztuhlé svaly, klouby i páteř.

Mým ledvinám se značně ulevilo a i díky jeho používání mě úplně přestala bolet bederní páteř. Cítím se jako v novém těle.

Lahvička vám při každodenním používání vydrží i 3 měsíce

Obsah lahvičky s kuličkou – 10 ml.

Cena zahrnuje poštovné = doručení až na vaši adresu uvedenou v objednávce.

OSOBNÍ PARFÉM NA MÍRU

Dle vaší momentální potřeby a preference.

Tím, že nyní neposkytuji terapie, uvolnil se prostor pro tvoření individuálních osobních směsí esenciálních olejů pro potřeby Vašeho těla i duše.
Tato služba zahrnuje také 15 minutovou konzultaci, která mi pomůže se naladit na Vaše energetické pole, abych mohla použít esence, které Vám pomohou s Vašimi záměry a individuálními potřebami.

 

Cena je 1500 Kč.

Pokud máte zájem, napište prostřednictvím kontaktního formuláře:

 

Napište mi:

7 + 6 =